Pracujeme na 100% i v době nouzového stavu ❤️ Při expedici však může docházek ke zpoždění. Sledujte pozorně infomaily k objednávkám. Prosíme o trpělivost.

Na prodejně v Holešovicích vydáváme přes okénko, výdej funguje bez omezení.

A Boy Made of Blocks (ENG)

Keith Stuart
Běžná cena: 269 Kč
Sleva: 20%
Akční cena: 215 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0363838
EAN: 9780751563290
ISBN: 978-0-7515-6329-0
Nakladatel: Little Brown
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 410
Rok vydání: 2017
Rozměry: 130,0x196,0x26mm
Váha: 295g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Současná beletrie

„Za mě velké plus v rychlosti doručení - objednala jsem v sobotu, v pondělí ráno bylo doručeno do Zásilkovny.“

A Boy Made of Blocks 215 CZK Nové

A beautiful, funny and most of all uplifting story of family and love, perfect for fans of The Rosie Project, David Nicholls and Jojo Moyes. ***THE RICHARD AND JUDY BOOK CLUB 2017 BESTSELLER*** A Boy Made of Blocks is a moving, funny and heartwarming story of family and love inspired by the authors own experiences with his son, the perfect latest obsession for fans of The Rosie Project, David Nicholls and Jojo Moyes. Funny, expertly plotted and written with enormous heart. Readers who enjoyed The Rosie Project will love A Boy Made of Blocks - I did Graeme Simsion A father who rediscovers love Alex loves his wife Jody, but has forgotten how to show it. He loves his son Sam, but doesnt understand him. He needs a reason to grab his future with both hands. A son who shows him how to live Meet eight-year-old Sam: beautiful, surprising - and different. To him the world is a frightening mystery. But as his imagination comes to life, his family will be changed . . . for good.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 69 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 89 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 89 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 119 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 69 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace