A Life Without You (ENG)

Katie Marsh
Běžná cena: 269 Kč
Sleva: 26%
Akční cena: 199 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0345000
EAN: 9781473613652
ISBN: 978-1-4736-1365-2
Nakladatel: Hodder & Stoughton
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 377
Rok vydání: 2016
Rozměry: 130,0x200,0x25,0mm
Váha: 264g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Společenské romány

„Nejdříve jsem hledala na Heurece, cena a doporučení ostatních nakupujících rozhodly.“

A Life Without You 199 CZK Nové Skladem

The thought-provoking, emotive and page-turning second novel from Katie Marsh, author of My Everything. Perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi Picoult.A heart-clangingly powerful stunner of a novel - Isabelle Broom, Heat. Perfect for fans of Jojo Moyes, Lisa Jewell and Jodi Picoult.Can you ever outrun the past?Its Zoes wedding day. Shes about to marry Jamie, the love of her life. Then a phone call comes out of the blue, with the news that her mum Gina has been arrested. Zoe must make an impossible decision: should she leave her own wedding to help?Zoe hasnt seen Gina for years, blaming her for the secret that shes been running from ever since she was sixteen. Now, Gina is back in her life, but shes very different to the mum Zoe remembers. Slowly but surely, Gina is losing her memory.As she struggles to cope with Ginas illness, can Zoe face up to the terrible events of years ago and find her way back to the people she loves?A Life Without You is a stirring and poignant novel about the power of the past - and the possibilities of the future.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA 27.08.2019 (ÚT)
Zásilkovna.cz 55 Kč 28.08.2019 (ST)
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč 28.08.2019 (ST)
Balík Na poštu 69 Kč 28.08.2019 (ST)
PPL v České Republice 99 Kč 28.08.2019 (ST)
PPL na Slovensku 400 Kč 30.08.2019 (PÁ)
Balík Do balíkovny 50 Kč 28.08.2019 (ST)
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace