Vaše objednávky expedujeme bez omezení. Výdejní okénko na prodejně v Holešovicích máme otevřeno dle otevíracích hodin.

A Long Night in Paris (ENG)

Alfon Dov
Běžná cena: 99 Kč
Sleva: 17%
Akční cena: 82 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0466776
EAN: 9780857058805
ISBN: 9780857058805
Nakladatel: MacLehose Press
Vazba: brožovaná
Počet stran: 430
Rok vydání: 2019
Rozměry: 153x234mm
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Současná beletrie

„Nenakupovala jsem ani poprvé, ani naposledy. S Dobrými knihami jsem opakovaně velmi spokojená.“

A Long Night in Paris 82 CZK Nové Skladem

From a former Israeli intelligence officer, comes the most realistic, thrilling and authentic thriller of the year. Chinese gangsters and Israeli intelligence face off in Paris - Israels bestselling book of 2017, perfect for fans of Homeland, John Le Carré and Mick Herron "Fast action, clever plotting and a Bond-esque lead character who drives the narrative forward at every turn . . . This is high octane spy action" Manda Scott When an Israeli tech entrepreneur disappears from Charles de Gaulle airport with a woman in red, logic dictates youthful indiscretion. But Israel is on a state of high alert nonetheless. Colonel Zeev Abadi, the new head of Unit 8200s autonomous Special Section, who just happens to be in Paris, also just happens to have arrived on the same flight. For Commissaire Léger of the Paris Police coincidences have their reasons, and most are suspect. When a second young Israeli is kidnapped soon after arriving on the same flight, this time at gunpoint from his hotel room, his suspicions are confirmed - and a diplomatic incident looms. Back in Tel Aviv, Lieutenant Oriana Talmor, Abadis deputy, is his only ally, applying her sharp wits to the race to identify the victims and the reasons behind their abduction. In Paris a covert Chinese commando team listens to the investigation unfurl and watches from the rooftops. While by the hour the morgue receives more bodies from the river and the citys arrondissements. The clock has been set. And this could be a long night in the City of Lights.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA 10.05.2021 (PO)
Zásilkovna.cz 59 Kč 11.05.2021 (ÚT)
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč 11.05.2021 (ÚT)
Balík Na poštu 69 Kč 11.05.2021 (ÚT)
PPL v České Republice 115 Kč 11.05.2021 (ÚT)
PPL na Slovensku 400 Kč 14.05.2021 (PÁ)
Balík Do balíkovny 59 Kč 11.05.2021 (ÚT)
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace