Vaše objednávky expedujeme bez omezení. Výdejní okénko na prodejně v Holešovicích máme otevřeno dle otevíracích hodin.

Asking for It (ENG)

Louise O´Neill
Běžná cena: 279 Kč
Sleva: 82%
Akční cena: 51 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0346160
EAN: 9781784293208
ISBN: 9781784293208
Nakladatel: Quercus
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 368
Rok vydání: 2016
Rozměry: 131,0x199,0x125,0mm
Váha: 258g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Společenské romány

„Velmi dobrá komunikace,dávají vědět o stavu vaší objednávky,měl jsem přehled jak to vypadá s naskladněním(já čekal na dotisk).“

Asking for It 51 CZK Nové

BOOK OF THE YEAR AT THE IRISH BOOK AWARDS 2015. The award-winning, bestselling novel about the life-shattering impact of sexual assault, rape and how victims are treated. For fans of Caitlin Moran, Marian Keyes and Jodi Picoult.A soul-shattering novel that will leave your emotions raw. This story will haunt me forever. Everyone should read it Guardian In a small town where everyone knows everyone, Emma ODonovan is different. She is the special one - beautiful, popular, powerful. And she works hard to keep it that way. Until that night . . . Now, shes an embarrassment. Now, shes just a slut. Now, she is nothing.And those pictures - those pictures that everyone has seen - mean she can never forget. For fans of Caitlin Moran, Marian Keyes and Jodi Picoult. BOOK OF THE YEAR AT THE IRISH BOOK AWARDS 2015. The award-winning, bestselling novel about the life-shattering impact of sexual assault, rape and how victims are treated.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 59 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 69 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 115 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 59 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace