Vážení zákazníci, informaci o dodání do Vánoc najdete v detailu každého produktu vedle ikonky Informace o dodání do vánoc
Ke knihám s hvězdičkou dárek zdarma

Captain America (ENG)

Běžná cena: 619 Kč
Sleva: 13%
Akční cena: 537 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0317151
EAN: 9780241245903
Nakladatel: Dorling Kindersley Ltd
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 200
Rok vydání: 2016
Rozměry: 234,0x274,0mm
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Komiks pro dospělé a mládež

„Nakupuji zde již delší dobu. Rychlý a spolehlivý obchod - výhoda zásilkovna“

Captain America 537 CZK Nové

Find out everything you need to know, and more, about Steve Rogers, the First Avenger.Captain America: The Ultimate Guide to the First Avenger is a comprehensive guide celebrating the exciting world of Captain America, examining iconic characters - including Red Skull, Bucky Barnes and Falcon - while showcasing key comic book issues and storylines from Captain Americas 75 year history. Packed with information of allies, enemies, locations and much more, Captain America: The Ultimate Guide to the First Avenger is a must-have for fans of Marvel Comics and Captain America. © 2015 MARVEL

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 55 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 69 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 99 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 53 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace