Kuchařka ze svatojánu - zdraví z kuchyně

Captain America: The Ultimate Guide to the First Avenger (ENG)

Běžná cena: 619 Kč
Sleva: 13%
Akční cena: 537 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0317151
EAN: 9780241245903
Nakladatel: Dorling Kindersley
Vazba: tvrdá
Počet stran: 200
Rok vydání: 2016
Rozměry: 234x274mm
Jazyk: Anglicky

pH

Spolehlivost, rychlost. Nakupuji opakovaně a vždy jsem byl spokojen. Mohu doporučit.

Další hodnocení »

Captain America: The Ultimate Guide to the First Avenger 537 CZK Nové

Find out everything you need to know, and more, about Steve Rogers, the First Avenger.Captain America: The Ultimate Guide to the First Avenger is a comprehensive guide celebrating the exciting world of Captain America, examining iconic characters - including Red Skull, Bucky Barnes and Falcon - while showcasing key comic book issues and storylines from Captain Americas 75 year history. Packed with information of allies, enemies, locations and much more, Captain America: The Ultimate Guide to the First Avenger is a must-have for fans of Marvel Comics and Captain America. © 2015 MARVEL

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 39 Kč Nelze objednat
* Cena je platná při platbě předem, platba na pobočce je zpoplatněna částkou 16,- Kč
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík do ruky 49 Kč** Nelze objednat
Balík na poštu 49 Kč** Nelze objednat
PPL v České Republice 109 Kč** Nelze objednat
PPL na Slovensku 350 Kč** Nelze objednat
** K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Hotově ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Hotově na pobočce Uloženka.cz 16 Kč
Platební kartou na pobočce Uloženka.cz od 16 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card od 10 Kč
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Hotově na pobočce zásilkovna 16 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:

NAVŠTÍVENÉ VÁMINAVŠTÍVENÉ VÁMI

Akční cena: 424 Kč
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)