Vaše objednávky expedujeme bez omezení. Výdejní okénko na prodejně v Holešovicích máme otevřeno dle otevíracích hodin.

Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole

Sergej N. Lazarev
Běžná cena: 269 Kč
Sleva: 21%
Akční cena: 212 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0318696
EAN: 9788090638907
ISBN: 978-80-906389-0-7
Nakladatel: Amaratime
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 200
Rok vydání: 2016
Rozměry: 130,0x201,0x14,0mm
Váha: 224g
Jazyk: Česky
Kategorie: Duchovní teorie a směry

„Nenakupovala jsem ani poprvé, ani naposledy. S Dobrými knihami jsem opakovaně velmi spokojená.“

Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole 212 CZK Nové

Nezˇ prˇistoupi´te ke cˇteni´ te´to knihy, va´zˇeny´ cˇtena´rˇi, zkontrolujte si stav svy´ch pocitu°. Du°razneˇ nedoporucˇuji cˇi´st knihu s veˇdomi´m krˇivdy, podra´zˇdeˇni´ nebo jiny´ch za´porny´ch emoci´ ve vztahu ke komukoli.

Prˇed va´mi totiž neleži´ obycˇejna´ nova´ kniha na te´ma, ktere´ dnes zaji´ma´ leckoho, ale v podstateˇ vy´klad origina´lni´ koncepce cha´pa´ni´ za´konu° duchovni´ho sveˇta, ktery´ je hybatelem sveˇta materia´lni´ho, analy´za mot¸nosti vstupu do sveˇta bioenergetiky.
Hlavni´m smyslem knihy je rozsˇi´rˇit porozumeˇni´ okolni´mu sveˇtu, odhaleni´ a studium mechanismu°, ktere´ tento sveˇt rˇi´di´, a rovneˇt¸ vy´klad pravidel vstupu do bioenergetiky, protot¸e chceme-li cˇloveˇka zdokonalit, musi´me zacˇi´nat pojmenova´ni´m sveˇta, veˇdeˇni´m o jeho za´konitostech a uveˇdomeˇni´m si faktu, t¸e jsme soucˇa´sti´ jednotne´ho syste´mu kosmu.

Dnesˇni´ lidstvo se velmi vzda´lilo svy´m prapu°vodni´m duchovni´m zdroju°m, proto se podoba´ lodi s rozha´danou posa´dkou, bez kapita´na, s di´rami ve dneˇ a s porouchany´mi motory. Neˇkterˇi´ cˇlenove´ posa´dky jsou si toho jit¸ veˇdomi, objevily se prvni´ vy´zvy ke vsˇeobecne´mu usmi´rˇeni´ a k oprava´m lodi. Nejveˇtsˇi´ svi´zel je ale v tom – a to nikdo netusˇi´‚ t¸e kora´b mi´rˇi´ rovnou na u´tesy, a dokonce ani zprovozneˇni´ motoru, ktere´ nebude prova´zeno zmeˇnou kursu, lodˇ ani jeji´ posa´dku nezachra´ni´.

Lidstvo totit¸ stoji´ prˇed nebezpecˇi´m mnohem za´vat¸neˇjsˇi´m, net¸ je nebezpecˇi´ jaderne´, a to – prˇed rozpadem lidske´ho ducha. Nejstrasˇneˇjsˇi´ ztra´ty jsou vt¸dy ty, ktere´ nepozorujeme, neci´ti´me, protot¸e smrt zpocˇa´tku prˇicha´zi´ na u´rovni bioenergeticke´ho pole, a teprve pak na u´rovni teˇla. V te´to chvi´li se zmi´neˇny´ proces bli´t¸i´ ke kriticke´ hranici, protot¸e to, co je dnes nasˇi´m duchem, bude jit¸ zi´tra a pozi´trˇi´ teˇlem nasˇich deˇti´ a vnuku°. To znamena´, t¸e cˇi´m postit¸eneˇjsˇi´ je na´sˇ duch dnes, ti´m postit¸eneˇjsˇi´ bude zdravi´ – a to jak duchovni´, tak fyzicke´ – nasˇich potomku°. Informace, ktere´ jsem shroma´tždil prˇi zkouma´ni´ struktur biopole pozemske´ho lidstva, jsou vi´c netž za´važne´.
Duchovni´ potencia´l, ktery´ nahromadili svati´, proroci cˇi zakladatele´ sveˇtovy´ch na´bot¸enstvi´, je dnes jit¸ te´meˇrˇ vycˇerpa´n, a nerozvinute´ strategicke´ mysˇleni´ se sta´va´ velky´m nebezpecˇi´m. Obrovske´ mot¸nosti bioenergetiky se zati´m bohut¸el nesoustrˇedˇuji´ na pochopeni´ okolni´ho sveˇta cˇi na prˇedvi´da´ni´ prˇi´sˇti´ch proble´mu° a snaze jim prˇedcha´zet, ale na rˇesˇeni´ primitivni´ch, jepicˇi´ch u´kolu°. Lidstvo se prˇibli´t¸ilo k one´ hranici, za ni´t¸ je budˇ duchovni´ obroda, nebo za´huba. Kli´cˇem ke spa´se je osobni´ duchovni´ hleda´ni´ kat¸de´ho cˇloveˇka, uveˇdomeˇni´ si toho, nakolik je kat¸dy´ z na´s odpoveˇdny´ za osudy lidi´ a t¸ivot vesmi´ru. Prˇedstavte si takovy´to obraz: cˇloveˇka, ktery´ si prˇeje sta´t se rˇidicˇem automobilu, se posadi´ dovnitrˇ, zava´t¸ou mu ocˇi, vtisknou mu do rukou volant, uka´t¸ou mu, kde se sˇlape na plyn a ti´m je vy´uka rˇi´zeni´ skoncˇena. Zhruba takova´ je u´rovenˇ nasˇich dnesˇni´ch znalosti´ v oblasti bioenergetiky, ktere´ lze zi´skat ve velmi kra´tke´m cˇasove´m u´seku za ne pra´veˇ male´ peni´ze v cˇetny´ch sˇkola´ch pro psychotroniky. Tyto sˇkoly se jedna od druhe´ lisˇi´ jen "znacˇkou automobilu" a "vy´konnosti´ motoru". Jent¸e zacˇi´nat bychom meˇli studiem pravidel silnicˇni´ho provozu a konstrukce automobilu.

Bez pochopeni´ okolni´ho sveˇta a sebe sama, bez serio´zni´ prˇi´pravy mohou by´t na´sledky vstupu do bioenergetiky nebezpecˇneˇjsˇi´ net¸ rˇi´zeni´ auta se zava´zany´ma ocˇima. Proto je tato kniha veˇnova´na pravidlu°m chova´ni´ ve sfe´rˇe ducha.

Štítky: Duchovní poznání, Osobní růst, Energetický systém člověka, Duše a tělo, Karma, Duchovní léčení, Zdraví a nemoc, Bioenergetika

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 59 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 69 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 115 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 59 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace