NOVÝ STRHUJÍCÍ DRAMATICKÝ PŘÍBĚH ALENY MORNŠTAJNOVÉ - PŘEDOBJEDNÁVKA

Zavřít

HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU

Furiously Happy (ENG)

Jenny Lawson
Běžná cena: 319 Kč
Sleva: 10%
Akční cena: 286 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0330822
EAN: 9781447238348
ISBN: 978-1-4472-3834-8
Nakladatel: Macmilian
Vazba: vázaná
Počet stran: 330
Rok vydání: 2016
Rozměry: 197x130x24mm
Váha: 254g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Krásná literatura

„Jeden den objednám a ten samý den zboží vyzvednu= to nemá chybu. Velmi chválím.“

Furiously Happy 286 CZK Nové 0.00 1

For fans of David Sedaris, Tina Fey and Caitlin Moran comes the new book from Jenny Lawson, author of the #1 New York Times bestseller Let's Pretend This Never Happened... In Let's Pretend This Never Happened, Jenny Lawson regaled readers with uproarious stories of her bizarre childhood. In her new book, Furiously Happy, she explores her lifelong battle with mental illness. A hysterical, ridiculous book about crippling depression and anxiety? That sounds like a terrible idea. And terrible ideas are what Jenny does best. As Jenny says: 'You can't experience pain without also experiencing the baffling and ridiculous moments of being fiercely, unapologetically, intensely and (above all) furiously happy.' It's a philosophy that has - quite literally - saved her life. Jenny's first book, Let's Pretend This Never Happened, was ostensibly about family, but deep down it was about celebrating your own weirdness. Furiously Happy is a book about mental illness, but under the surface it's about embracing joy in fantastic and outrageous ways. And who doesn't need a bit more of that? Jenny Lawson is an award-winning and hugely popular columnist and blogger – her blog, www.thebloggess.com, receives 2-3 million page views every month and she has over 220,000 followers on Twitter. She has been called ‘the funniest woman alive’ (by at least three people), ‘one of the most progressive women’s voices of our time’ (by an acclaimed feminist writer), and ‘totally inappropriate’ (by Marie Claire). Jenny lives in Texas with her husband and daughter.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna 69 Kč Nelze objednat
Balíkovna 69 Kč Nelze objednat
PPL výdejní místa 65 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Česká pošta - Balík do ruky 79 Kč Nelze objednat
Česká pošta - Balík na poštu 79 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL ČR 95 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL SK 400 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně 9 Kč
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 29 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Eustatius  
11.09.2021 02:03

"taking those moments when things are fine and making them amazing, because those moments are what make us who we are, and they're the same moments we take into battle with us when our brains declare war on our very existence. It's the difference between "surviving life" and "living life". It's the difference between "taking a shower" and "teaching your monkey butler how to shampoo your hair." It's the difference between being "sane" and being "furiously happy."

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)
Pro váš lepší nákup využíváme cookies

Využíváme cookies a další nástroje pro lepší fungování našeho eshopu. Cookies jsou nutné pro běh webových stránek, ke sběru anonymních statistik návštěvnosti či zobrazení relevantního zboží či reklam. Pokud kliknete na "Souhlasím", souhlasíte s použitím všech cookies. V části "nastavit cookies" můžete spravovat, které soubory cookies chcete (ne)povolit. Toto nastavení můžete kdykoli změnit. Detailní informace o používaných cookies naleznete zde.