Knihu obdržíte ve formátech:
pdf epub mobi

„Objednáno v pondělí večer, v pátek v poledne na poště. Rychlost solidní, vše v pořádku vyřízeno. Spokojenost s objednávkou. Doporučuji.“

Jez a běhej (E-KNIHA) 187 CZK Nové

Již téměř dvě desetiletí je Scott Jurek hvězdou - a miláčkem publika - v extrémně náročném, ale stále populárnějším sportu - ultramaratonu. V roce 1999 jako naprosto neznámý závodník zvítězil v závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin - urazil 266 km, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu. Jurek dosáhl neuvěřitelných úspěchů, a to vše pouze při veganském stravování. Autobiografická kniha obsahuje množství fotografií a veganských receptů! Nejočekávanější běžecká kniha roku konečně v českém překladu!

Štítky: Veganství, Běhání, běh