My Everything (ENG)

Marshová Katie
Běžná cena: 269 Kč
Sleva: 20%
Akční cena: 215 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0344999
EAN: 9781473613638
ISBN: 978-1-4736-1363-8
Nakladatel: Hodder & Stoughton
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 394
Rok vydání: 2016
Rozměry: 130,0x200,0x28,0mm
Váha: 272g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Společenské romány

Vašek

Dobrá cena, rychlé dodání,možnost vyzvednutí v zásilkovně, doporučuji.

Další hodnocení »

My Everything 215 CZK Nové Skladem

Hannahs thirty-two-year-old husband has a stroke . . . on the day she was going to leave him.A thought-provoking, emotive and page-turning debut novel perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi Picoult.Devastatingly good - wonderfully warm, heartbreakingly real and completely uplifting Miranda DickinsonOn the day Hannah is finally going to tell her husband shes leaving him, he has a stroke . . . and life changes in an instant.Toms only 32. Now he cant walk or cut up his own food, let alone use his phone or take her in his arms. And Hannahs trapped. She knows she has to care for her husband, the very same man she was ready to walk away from.But with the time and fresh perspective hes been given, Tom re-evaluates his life, and becomes determined to save his marriage. Can he once again become the man his wife fell in love with, or has he left it too late?My Everything is an unputdownable debut novel. It will make you cry, laugh, and stop to think about whats really important in life.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Zítra (ÚT)
Zásilkovna.cz 39 Kč Pozítří (ST)
* Cena je platná při platbě předem, platba na pobočce je zpoplatněna částkou 16,- Kč
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík do ruky 49 Kč** Pozítří (ST)
Balík na poštu 49 Kč** Pozítří (ST)
** K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Hotově ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Hotově na pobočce Uloženka.cz 16 Kč
Platební kartou na pobočce Uloženka.cz od 16 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card od 10 Kč
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce zásilkovna 16 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace