Vaše objednávky expedujeme bez omezení. Výdejní okénko na prodejně v Holešovicích máme otevřeno dle otevíracích hodin.

Zavřít

HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU

My Mother´s Secret (ENG)

Sheila O´Flanagan
Akční cena: 59 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0330696
EAN: 9781472233851
ISBN: 978-1-4722-3385-1
Nakladatel: Headline
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 488
Rok vydání: 2016
Rozměry: 121,0x192,0x30mm
Váha: 272g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Společenské romány

„Prijemné místo, prïjemná obsluha. Pro mē celková spokojenost. Doporučuji.“

My Mother´s Secret 59 CZK Nové

From the No. 1 bestselling author of BAD BEHAVIOUR and IF YOU WERE ME comes an engaging, warm and thought-provoking new novel about a secret that cant be kept under wraps any longer - whatever the consequences. Not to be missed by readers of Jane Green, Lisa Jewell and Marian Keyes. Sheila OFlanagans MY MOTHERS SECRET is a thought-provoking and unputdownable novel about a family reeling from the news that nothing about their parents marriage is what they believed it to be. A wonderful read perfect for fans of Veronica Henry and Lisa Jewell. When Steffie helps her two siblings organize a surprise wedding anniversary party for their parents her only worry is whether theyll be pleased. What she doesnt know is this is the day that her whole world will be turned upside down. Jenny wants to be able to celebrate her ruby anniversary with the man she loves, but for forty years she has kept a secret. A secret that she cant bear to hide any longer. But is it ever the right time to hurt the people closest to you? As the entire family gather to toast the happy couple, theyre expecting a day to remember. The trouble is, its not going to be for the reasons they imagined...

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 69 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 79 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 79 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 115 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 69 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace