DOPRAVA PŘES BALÍKOVNU JEN ZA 19 KČ PŘI NÁKUPU NAD 499 KČ. PLATÍ JEN DO 21. ČERVENCE 2024

Zavřít

HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU

One of Us Is Lying, 1. vydání (ENG)

Karen M. McManusová
Běžná cena: 279 Kč
Sleva: 28%
Naše cena: 200 Kč
Dostupnost: Na prodejně 1ks
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0399416
EAN: 9780141375632
ISBN: 978-0-141-37563-2
Nakladatel: Penguin Books Ltd
Vazba: brožovaná
Počet stran: 362
Rok vydání: 2017
Rozměry: 197x130x25mm
Váha: 262g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Anglická literatura FICTION

„Velice solidní knihkupectví, objednávala jsem tu už vícekrát a vždy jsem byla spokojená,“

One of Us Is Lying, 1. vydání 200 CZK Nové Skladem 4.00 2

THE INTERNATIONAL BESTSELLER

Five students go to detention. Only four leave alive. For fans of Gossip Girl and Pretty Little Liars, this is the perfect high school thriller.Yale hopeful Bronwyn has never publicly broken a rule.Sports star Cooper only knows what he's doing in the baseball diamond.Bad body Nate is one misstep away from a life of crime.Prom queen Addy is holding together the cracks in her perfect life.And outsider Simon, creator of the notorious gossip app at Bayview High, won't ever talk about any of them again.He dies 24 hours before he could post their deepest secrets online. Investigators conclude it's no accident. All of them are suspects.Everyone has secrets, right?What really matters is how far you'll go to protect them.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Zítra (PÁ)
Balíkovna a AlzaBoxy 49 Kč 22.07.2024 (PO)
Zásilkovna výdejní místa a Z-boxy 55 Kč 22.07.2024 (PO)
Česká pošta - Balík na poštu 65 Kč 22.07.2024 (PO)
PPL výdejní místa 69 Kč 22.07.2024 (PO)
PPL výdejní místa Slovensko 99 Kč 22.07.2024 (PO)
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balíkovna na adresu 69 Kč 22.07.2024 (PO)
Doručení na adresu 79 Kč 22.07.2024 (PO)
Kurýr PPL ČR 99 Kč 22.07.2024 (PO)
Kurýr PPL SK 169 Kč 25.07.2024 (ČT)
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně 9 Kč
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)