Z důvodu zachování zdraví ❤️  jsme přijali bezpečnostní opatření a nyní pracujeme ve dvousměnném provozu. Hledáme brigádníky na výpomoc 8:00 - 13:00 a 13:00 - 19:00. Zájemci pište na: obchod@dobre-knihy.cz

Na naší prodejně v Holešovicích je zprovozněno výdejní okénko, výdej objednávek funguje bez omezení.

Paper Butterflies (ENG)

Lisa Heathfield
Běžná cena: 290 Kč
Sleva: 15%
Akční cena: 246 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0353689
EAN: 9781405275392
ISBN: 978-1-4052-7539-2
Nakladatel: Egmont UK Limited
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 314
Rok vydání: 2017
Rozměry: 222,0x380,0x20mm
Váha: 22g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Společenské romány

„Rychlá reakce obchodu na objednávku a rychlé vyřízení a dodání na adresu. Mohu vřele doporučit.“

Paper Butterflies 246 CZK Nové

Stand By Me meets We Were Liars - a heartbreaking and stunning breakout novel for teenagers from the award-nominated author of Seed. Junes life at home with her stepmother and stepsister is a dark one - and a secret one. Not even her father knows about it. Shes trapped like a butterfly in a jar. But then she meets Blister, a boy in the woods. And in him, June recognises the tiniest glimmer of hope that perhaps she can find a way to fly far, far away. But freedom comes at a price . . . Paper Butterflies is an unforgettable read, perfect for fans of Lisa Williamsons The Art of Being Normal, Jandy Nelson, Sarah Crossan, Jennifer Niven and Louise ONeill. It broke my heart over and over. Destined to be one of THE most important books this year. - Melinda Salisbury, author of The Sin Eaters Daughter. A gripping and harrowing tale . . . best YA proof Ive read this year. - Charlotte Eyre, The Bookseller. Lisa Heathfield launched her writing career with Seed, her stunning YA debut about a cult, which was shortlisted for the Waterstones Childrens Prize. Before becoming a mum to her three sons, she was a secondary school English teacher and loved inspiring teenagers to read. Paper Butterflies is her beautiful and heart-breaking second novel. Lisa lives in Brighton.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 55 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 79 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 79 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 109 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 55 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace