AKTOVKY, BATOHY A ŠKOLNÍ POTŘEBY ČESKÉ ZNAČKY BAAGL NYNÍ S DÁRKEM PŘI NÁKUPU NAD 599 KČ

Zavřít

HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU

Sanditon (ENG)

Jane Austenová
Běžná cena: 279 Kč
Sleva: 14%
Akční cena: 240 Kč
Dostupnost: Předobjednávka
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0507679
EAN: 9780241433713
ISBN: 9780241433713
Nakladatel: Penguin Books
Vazba: brožovaná
Počet stran: 208
Rok vydání: 2019
Rozměry: 197x128x13mm
Váha: 155g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Krásná literatura

„Váš obchod jednoznačně doporučuji pro jeho ceny knih a rychlé vyřízené objednávek.“

Sanditon 240 CZK Nové

In the vein of Downton Abbey, Jane Austen's beloved but unfinished masterpiece-often considered her most modern and exciting novel-gets a spectacular second act in this tie-in to a major new limited television series. Written only months before Austen's death in 1817, Sanditon tells the story of the joyously impulsive, spirited and unconventional Charlotte Heywood and her spiky relationship with the humorous, charming (and slightly wild!) Sidney Parker. When a chance accident transports her from her rural hometown of Willingden to the would-be coastal resort of the eponymous title, it exposes Charlotte to the intrigues and dalliances of a seaside town on the make, and the characters whose fortunes depend on its commercial success. The twists and turns of the plot, which takes viewers from the West Indies to the rotting alleys of London, exposes the hidden agendas of each character and sees Charlotte discover herself... and ultimately find love.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA 22.08.2022 (PO)
Zásilkovna 59 Kč 23.08.2022 (ÚT)
Balíkovna 69 Kč 23.08.2022 (ÚT)
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Česká pošta - Balík do ruky 79 Kč 23.08.2022 (ÚT)
Česká pošta - Balík na poštu 79 Kč 23.08.2022 (ÚT)
Doručení na adresu 99 Kč 23.08.2022 (ÚT)
Kurýr PPL ČR 115 Kč 23.08.2022 (ÚT)
Kurýr PPL SK 400 Kč 26.08.2022 (PÁ)
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 29 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)
Pro váš lepší nákup využíváme cookies

Využíváme cookies a další nástroje pro lepší fungování našeho eshopu. Cookies jsou nutné pro běh webových stránek, ke sběru anonymních statistik návštěvnosti či zobrazení relevantního zboží či reklam. Pokud kliknete na "Souhlasím", souhlasíte s použitím všech cookies. V části "nastavit cookies" můžete spravovat, které soubory cookies chcete (ne)povolit. Toto nastavení můžete kdykoli změnit. Detailní informace o používaných cookies naleznete zde.