Zavřít

HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU

Stalker (anglicky) (ENG)

Lars Kepler
Běžná cena: 375 Kč
Sleva: 24%
Akční cena: 284 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0358537
EAN: 9780007467822
ISBN: 978-0-00-746782-2
Nakladatel: HarperCollins Publishers
Počet stran: 523
Rok vydání: 2016
Rozměry: 162x241x42mm
Váha: 524g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Dobrodružství a western

„Nakoupil jsem již několikrát a vždy jsem byl spokojen, ať už při osobním odběru nebo s doručením. Obchod doporučuji.“

Stalker (anglicky) 284 CZK Nové

The groundbreaking fifth thriller in Lars Keplers bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. IF THE LIGHTS ARE ON, THEY CAN SEE YOU A film arrives at the National Criminal Investigation Department in Stockholm. It shows a woman, alive, being filmed through the window of her house. She does not know she is being watched. The police dont take it seriously. Until she is found dead. BUT IF THE LIGHTS ARE OFF...When the next video arrives, Detective Margot Silverman frantically searches for any way of identifying the victim. But it is already too late. Because at the time the video was sent, the subject was already facing the terrifying final moments of their life. And without anything to link the victims, the police are powerless to help them. ITS ALREADY TOO LATE Soon Stockholm is in the grip of terror. Who will the Stalker target next?

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna.cz 59 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč Nelze objednat
Balík Na poštu 69 Kč Nelze objednat
PPL v České Republice 115 Kč Nelze objednat
PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat
Balík Do balíkovny 59 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Gallery Beta 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace