The Stolen Girls : A totally gripping thriller with a twist you won't see coming (Detective Lottie Parker, Book 2) (ENG)

Patricia Gibneyová
Běžná cena: 269 Kč
Sleva: 24%
Akční cena: 205 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0478562
EAN: 9780751572193
ISBN: 978-0-7515-7219-3
Nakladatel: Little Brown Book Group
Vazba: brožovaná
Počet stran: 464
Rok vydání: 2018
Rozměry: 197x127x32mm
Váha: 318g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Cizojazyčná beletrie

„Vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle i přes to, že se pár dnů čekalo na dodání jedné knihy. Jsem opravdu spokojená.“

The Stolen Girls : A totally gripping thriller with a twist you won't see coming (Detective Lottie Parker, Book 2) 205 CZK Nové Skladem

Shortlisted for the Irish Book Awards - RTE Radio One's The Ryan Tubridy Show Listeners' Choice The young woman standing on Lottie's step was a stranger. She was clutching the hand of a young boy. 'Help me,' she said to Lottie. 'Please help me.' One Monday morning, the body of a young pregnant woman is found. The same day, a mother and her son visit the house of Detective Lottie Parker, begging for help to find a lost friend. Could this be the same girl? When a second victim is discovered by the same man, with the murder bearing all the same hallmarks as the first, Lottie needs to work fast to discover how else the two were linked. Then two more girls go missing. Detective Lottie Parker is a woman on the edge, haunted by her tragic past and struggling to keep her family together through difficult times. Can she fight her own demons and catch the killer before he claims another victim? The Stolen Girls is a gripping and page-turning thriller that will leave you breathless. Perfect for fans of Karin Slaughter, Tess Gerritsen and Helen Fields.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Pozítří (PÁ)
Zásilkovna 69 Kč 12.12.2022 (PO)
Balíkovna 69 Kč 12.12.2022 (PO)
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Česká pošta - Balík do ruky 79 Kč 12.12.2022 (PO)
Česká pošta - Balík na poštu 79 Kč 12.12.2022 (PO)
Doručení na adresu 99 Kč 12.12.2022 (PO)
Kurýr PPL ČR 95 Kč 12.12.2022 (PO)
Kurýr PPL SK 400 Kč 14.12.2022 (ST)
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 29 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)
Pro váš lepší nákup využíváme cookies

Využíváme cookies a další nástroje pro lepší fungování našeho eshopu. Cookies jsou nutné pro běh webových stránek, ke sběru anonymních statistik návštěvnosti či zobrazení relevantního zboží či reklam. Pokud kliknete na "Souhlasím", souhlasíte s použitím všech cookies. V části "nastavit cookies" můžete spravovat, které soubory cookies chcete (ne)povolit. Toto nastavení můžete kdykoli změnit. Detailní informace o používaných cookies naleznete zde.