The End of the World Running Club (ENG)

Adrian J. Walker
Běžná cena: 224 Kč
Sleva: 27%
Akční cena: 164 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0358707
EAN: 9781785032660
ISBN: 978-1-785032-66-0
Nakladatel: Ebury Press
Počet stran: 455
Rok vydání: 2016
Rozměry: 126x198x28mm
Váha: 32g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Dobrodružství a western

Josef

S obchodem jsem spokojen. doporučuji ostatním.

Další hodnocení »

The End of the World Running Club 164 CZK Nové Skladem

The Number One Bestseller and featured on Simon Mayos Radio 2 Book Club THE ULTIMATE RACE-AGAINST-TIME THRILLER. When the world ends and you find yourself stranded on the wrong side of the country, every second counts. No one knows this more than Edgar Hill. 550 miles away from his family, he must push himself to the very limit to get back to them, or risk losing them forever...His best option is to run. But what if your best isnt good enough? An original and powerful post-apocalyptic thriller, perfect for fans of The Martian.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Pozítří (ÚT)
Zásilkovna.cz 55 Kč 19.06.2019 (ST)
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík Do ruky 69 Kč 19.06.2019 (ST)
Balík Na poštu 69 Kč 19.06.2019 (ST)
PPL v České Republice 99 Kč 19.06.2019 (ST)
PPL na Slovensku 400 Kč 21.06.2019 (PÁ)
Balík Do balíkovny 55 Kč 19.06.2019 (ST)
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 19 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Masterpass od 10 Kč
Edenred 39 Kč
Benefity 39 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 25 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
Knihozem s dárkem
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)

Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.
Používáním webu Dobre-knihy.cz s tím souhlasíte. Další informace