The Invisible Life of Addie LaRue (ENG)

Victoria Schwab
Běžná cena: 239 Kč
Sleva: 24%
Akční cena: 182 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0630975
EAN: 9781785658198
Nakladatel: Titan Books
Vazba: brožovaná
Počet stran: 672
Rok vydání: 2023
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Cizojazyčná beletrie

„Vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle i přes to, že se pár dnů čekalo na dodání jedné knihy. Jsem opravdu spokojená.“

The Invisible Life of Addie LaRue 182 CZK Nové

For fans of The Time Traveler's Wife and Life After Life, The Invisible Life of Addie LaRue is New York Times-bestselling author V. E. Schwab's genre-defying tour de force. When Addie La Rue makes a pact with the devil, she is convinced she's found a loophole-immortality in exchange for her soul. But the devil takes away her place in the world, cursing her to be forgotten by everyone. Addie flees her tiny home town in 18th-Century France, beginning a journey that takes her across the world, learning to live a life where no one remembers her and everything she owns is lost and broken. Existing only as a muse for artists throughout history, she learns to fall in love anew every single day. Her only companion on this journey is her dark devil with hypnotic green eyes, who visits her each year on the anniversary of their deal. Alone in the world, Addie has no choice but to confront him, to understand him, maybe to beat him. Until one day, in a second hand bookshop in Manhattan, Addie meets someone who remembers her. Suddenly thrust back into a real, normal life, Addie realises she can't escape her fate forever.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Zásilkovna 69 Kč Nelze objednat
Balíkovna 69 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Česká pošta - Balík do ruky 79 Kč Nelze objednat
Česká pošta - Balík na poštu 79 Kč Nelze objednat
Doručení na adresu 99 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL ČR 95 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL SK 400 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně ZDARMA
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 29 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)
Pro váš lepší nákup využíváme cookies

Využíváme cookies a další nástroje pro lepší fungování našeho eshopu. Cookies jsou nutné pro běh webových stránek, ke sběru anonymních statistik návštěvnosti či zobrazení relevantního zboží či reklam. Pokud kliknete na "Souhlasím", souhlasíte s použitím všech cookies. V části "nastavit cookies" můžete spravovat, které soubory cookies chcete (ne)povolit. Toto nastavení můžete kdykoli změnit. Detailní informace o používaných cookies naleznete zde.