Pomůžeme vám s výběrem nejlepších knih pod stromeček

The Magical City (Colouring Book) (ENG)

Cullenová Lizzie Mary
Běžná cena: 349 Kč
Sleva: 33%
Akční cena: 235 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0300582
EAN: 9781405924092
ISBN: 978-1-40-592409-2
Nakladatel: Penguin Books
Vazba: brožovaná
Počet stran: 96
Rok vydání: 2015
Rozměry: 250x251x10mm
Váha: 494g
Jazyk: Anglicky

Jana Čížková

velký výběr knih v přehledném uspořádání rychlá komunikace při objednávce

Další hodnocení »

The Magical City (Colouring Book) 235 CZK Nové Skladem

The Magical City is a brand new colouring book by award-winning illustrator Lizzie Mary Cullen, exploring the hidden magic of cities. Open your mind to the hidden wonder of urban landscapes across the world with this beautifully intricate colouring book. From London to Luxor, follow cobbled pavements through winding streets, look up at skyscrapers soaring to the skies, and gaze over rooftops and dreaming spires. And as you colour and doodle your way through these illustrations, youll find hidden details emerge not only on the page but also in the world around you. For fans of Johanna Basfords The Secret Garden and Millie Marottas Animal Kingdom, this is a stunning new colouring book for adults and children alike.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA 12.12.2016 (PO)
Zásilkovna.cz 39 Kč 13.12.2016 (ÚT)
* Cena je platná při platbě předem, platba na pobočce je zpoplatněna částkou 16,- Kč
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík do ruky 49 Kč** 13.12.2016 (ÚT)
Balík na poštu 49 Kč** 13.12.2016 (ÚT)
PPL v České Republice 109 Kč** 13.12.2016 (ÚT)
PPL na Slovensku 350 Kč** 15.12.2016 (ČT)
** K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Hotově ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Hotově na pobočce Uloženka.cz 16 Kč
Platební kartou na pobočce Uloženka.cz od 16 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card od 10 Kč
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Hotově na pobočce zásilkovna 16 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:
Akční cena: 152 Kč
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)