UDÁLOSTI TÝDNE: ŠIKMÝ KOSTEL 3 SKLADEM A MY JSME SPUSTILI PODCAST DOBRÉ KNIHY. POSLECH TADY

The Spider: The only serial killer crime thriller you need to read this year (ENG)

Lars Kepler
Běžná cena: 299 Kč
Sleva: 25%
Naše cena: 224 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: DN00488322
EAN: 9781838777883
Nakladatel: Bonnier Books Ltd
Vazba: brožovaná
Počet stran: 480
Rok vydání: 2024
Rozměry: 196x129x36mm
Váha: 364g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Anglická literatura FICTION

„Super obchod, rychlé dodání i před Vánoci oproti konkurenci, kde trvá odeslat balík i přes 10 dní“

The Spider: The only serial killer crime thriller you need to read this year 224 CZK Nové

CAN YOU CATCH A KILLER?OR ARE YOU ALREADY IN THE WEB?From the 17 million copy global bestseller Lars Kepler comes the most anticipated crime thriller of 2023 - perfect for fans of Jo Nesbo, Ragnar Jonasson and Alex North. **Now available to pre-order** ________________Three years ago, Detective Saga Bauer received an ominous postcard describing a gun and nine white bullets - one of which was intended for her partner, Detective Joona Linna. The sender alleged that Saga was the only person who could save him. But as time passed, the threat faded.Until now.A sack with a decomposing body has been found hanging from a tree in the forest. A milky white bullet casing turns up at the scene. When the body count begins to rise, the police realise that the killer is sending riddles, offering them the chance to stop the murders before they happen.But the police always seem to arrive a moment too late. As they begin to close in, the case becomes more and more tangled. Someone is spinning a fiendishly intricate web, pulling Joona ever closer to a trap he may not be able to escape. ________________ Praise for Lars Kepler:'Fast and furiously paced . . . I lapped it up' - EVENING STANDARD'Chilling, nerve-shredding, clever, and impossibly dark' - CHRIS WHITAKER'A rollercoaster ride of a thriller full of striking twists' - MAIL ON SUNDAY'As dark and chilling as a Swedish winter' - GREGG HURWITZ'A non-stop rollercoaster of suspense' - JEFFERY DEAVER'Ferocious, visceral storytelling' - DAILY MAIL'Thrilling' - SUNDAY TIMES

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Balíkovna a AlzaBoxy 49 Kč Nelze objednat
Zásilkovna výdejní místa a Z-boxy 65 Kč Nelze objednat
PPL výdejní místa 69 Kč Nelze objednat
PPL výdejní místa Slovensko 99 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Česká pošta - Balík na poštu 65 Kč Nelze objednat
Česká pošta - Balík do ruky 75 Kč Nelze objednat
Doručení na adresu 89 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL ČR 99 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL SK 169 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně 9 Kč
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)