Pomůžeme vám s výběrem nejlepších knih pod stromeček

Wolf by Wolf (ENG)

Ryan Graudin
Běžná cena: 319 Kč
Sleva: 23%
Akční cena: 246 Kč
Dostupnost: Externí sklad
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0331845
EAN: 9781780622033
ISBN: 978-1-78062-203-3
Nakladatel: Hachette Children´s Group
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 320
Rok vydání: 2016
Rozměry: 130,0x198,0x25mm
Váha: 325g
Jazyk: Anglicky

evanda

tento obchod můžu jen doporučit,rychlé jednání, ceny levnější než v kamenných obchodech

Další hodnocení »

Wolf by Wolf 246 CZK Nové Skladem

Over ten years since the Nazis won the war, 17-year-old Yael has one mission: to kill Hitler. But first shes got to get close enough to him to do it. Wolf by Wolf is a captivating YA alternative history thriller, selected as the BBC Radio 2 Book Club title for 4th January 2016 and perfect for fans of The Book Thief. Over ten years since the Nazis won the war, 17-year-old Yael has one mission: to kill Hitler. But first shes got to get close enough to him to do it. Wolf by Wolf is a captivating YA alternative history thriller, selected as the BBC Radio 2 Book Club title for 4th January 2016 and perfect for fans of The Book Thief. Once upon a different time, there was a girl who lived in a kingdom of death. Wolves howled up her arm. A whole pack of them - made of tattoo ink and pain, memory and loss. It was the only thing about her that ever stayed the same. Her story begins on a train. Experimented on by scientists during her childhood in a concentration camp, Yael escaped with the unique ability to change her appearance at will. The only parts of her which always remain are the five tattooed wolves on her arm, one for each of the people shes lost. Now she is intent on getting revenge and achieving her goal: to kill the Führer and change history forever. But to get close enough she must win an epic and gruelling motorcycle race from Berlin to Tokyo - disguised as someone else . . .

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA 12.12.2016 (PO)
Zásilkovna.cz 39 Kč 13.12.2016 (ÚT)
* Cena je platná při platbě předem, platba na pobočce je zpoplatněna částkou 16,- Kč
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Balík do ruky 49 Kč** 13.12.2016 (ÚT)
Balík na poštu 49 Kč** 13.12.2016 (ÚT)
PPL v České Republice 109 Kč** 13.12.2016 (ÚT)
PPL na Slovensku 350 Kč** 15.12.2016 (ČT)
** K objednávce bude připočteno balné ve výši 10 Kč, cena za dobírku není zahrnuta v ceně.

Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Hotově ZDARMA
Bankovním převodem předem ZDARMA
Hotově na pobočce Uloženka.cz 16 Kč
Platební kartou na pobočce Uloženka.cz od 16 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card od 10 Kč
PLATBA 24 – Česká spořitelna od 10 Kč
GE Money Bank od 10 Kč
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank od 10 Kč
MojePlatba – Komerční banka od 10 Kč
mPenize - mBank od 10 Kč
ČSOB od 10 Kč
ERA od 10 Kč
Sberbank od 10 Kč
Fio banka od 10 Kč
PaySec od 10 Kč
Hotově na pobočce zásilkovna 16 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ

Přidejte své hodnocení:

NAVŠTÍVENÉ VÁMINAVŠTÍVENÉ VÁMI

Akční cena: 197 Kč
1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)