
Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny
Smith Jeffrey M.Běžná cena: | 339 Kč |
Sleva: | 33% |
Dostupnost: | Na prodejně |
---|---|
![]() kdy zboží obdržím? |
Kód: | D0287865 |
---|---|
EAN: | 9788073879242 |
ISBN: | 978-80-7387-924-2 |
Nakladatel: | Triton |
Vazba: | Brožovaná bez přebalu lesklá |
Počet stran: | 528 |
Rok vydání: | 2015 |
Rozměry: | 142,0x200,0x28,0mm |
Váha: | 623g |
Jazyk: | Česky |
Kategorie: | Zdravá výživa a výživa dětí |
Brett
Novinky Nízká cena Rychlé vyřízení objednávky Dobře vybavená zásilka Doporučuji všem svým známým

Nakupte společně - Doba jedová
Kniha Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny patří do série Doba jedová. Z této série Vám nabízíme celkem 9 knih za zvýhodněnou cenu 1 778 Kč.
Běžná cena: | 2 661 Kč |
Naše cena: | 1 778 Kč |
Celkem ušetříte: | 883 Kč |
Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují. Jsou přehledně uspořádány na dvoustránkách – levá strana podává stručný a jasný přehled problematiky vhodný pro méně zasvěcené čtenáře, na pravé jsou shrnuty odkazy a popisy výzkumných studií a teoretických rizik.
Druhá část knihy „Genetická ruleta“ vysvětluje, proč jsou GM potravinami nejvíce ohroženy děti, jak se takovýmto produktům vyhnout, zkoumá falešná tvrzení obhájců biotechnologie, objasňuje, jakým způsobem je průmyslový výzkum zmanipulován, aby problémy nezaznamenal, a proč GM plodiny k uživení světové populace nepotřebujeme, poukazuje na ekonomické ztráty, jež z pěstování těchto plodin vyplývají, a zabývá se i mnoha dalšími tématy.
Jeffrey Smith píše jasným, srozumitelným stylem, díky němuž se již z první jeho knihy „Semena klamu“, rovněž pojednávající o geneticky upravených potravinách, stal světový bestseller. Kniha byla připravena ve spolupráci s týmem mezinárodních vědců a je určena pro každého, kdo chce GM technologii porozumět, dozvědět se, jak se vůči ní chránit, nebo sdílet své obavy s ostatními.
MOJE KNIHOVNY
Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu.
Přidat do seznamu přání »Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým.
Přidat do přečtených knih »Máte již přečtenou danou knihu? Zařaďte si jí do knihovny a najděte podobné.
Adresa odběru | Poplatek | Kdy bude zboží připraveno? | |
![]() |
Praha 7, V Háji 15 | ZDARMA | Dnes |
![]() |
Zásilkovna.cz | 45 Kč | Zítra (ÚT) |
* Cena je platná při platbě předem, platba na pobočce je zpoplatněna částkou 16,- Kč |
Způsob dopravy | Cena dopravy | Kdy zboží obdržím? | |
![]() |
Balík do ruky | 65 Kč | Zítra (ÚT) |
![]() |
Balík na poštu | 65 Kč | Zítra (ÚT) |
![]() |
PPL v České Republice | 109 Kč | Zítra (ÚT) |
![]() |
PPL na Slovensku | 350 Kč | 26.04.2018 (ČT) |
Uvedené ceny jsou včetně DPH |
Způsob platby | Cena platby | |
![]() |
Hotově | ZDARMA |
![]() |
Bankovním převodem předem | ZDARMA |
![]() |
Dobírka | 39 Kč |
![]() |
Dobírka | 39 Kč |
![]() |
VISA / Master Card | ZDARMA |
![]() |
PLATBA 24 – Česká spořitelna | od 10 Kč |
![]() |
GE Money Bank | od 10 Kč |
![]() |
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank | od 10 Kč |
![]() |
MojePlatba – Komerční banka | od 10 Kč |
![]() |
mPenize - mBank | od 10 Kč |
![]() |
ČSOB | od 10 Kč |
![]() |
ERA | od 10 Kč |
![]() |
Sberbank | od 10 Kč |
![]() |
Fio banka | od 10 Kč |
![]() |
PaySec | od 10 Kč |
![]() |
Masterpass | od 10 Kč |
![]() |
Twisto | ZDARMA |
![]() |
Hotově na pobočce Zásilkovna | 25 Kč |
Uvedené ceny jsou včetně DPH |