Zavřít

HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU

Obsession (ENG)

Amanda Robson
Běžná cena: 239 Kč
Sleva: 25%
Naše cena: 179 Kč
Produkt momentálně nelze objednat
Dostupnost: Nedostupné
Info Když teď objednám,
kdy zboží obdržím?
Hlídat dostupnost a cenu »
Kód: D0358486
EAN: 9780008212216
ISBN: 978-0-00-821221-6
Nakladatel: HarperCollins Publishers
Vazba: brožovaná
Počet stran: 464
Rok vydání: 2017
Rozměry: 197x130x21mm
Váha: 270g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Thrillery

„Pro mne nevýhoda, že je ve velké vzdálenosti od bydliště a musím použít zásilkovnu, doručení za další poplatek, než když bych si dojela do obchodu.“

Obsession 179 CZK Nové

'Thrilling, unputdownable, a fabulous rollercoaster of a read - I was obsessed by this book' B A PARIS, bestselling author of BEHIND CLOSED DOORS 'Compelling and thoroughly addictive' KATERINA DIAMOND, No,1 bestselling author of The Teacher and The Secret One evening, a wife asks her husband a question: who else would you go for, if you could? It is a simple question - a little game - that will destroy her life. Carly and Rob are a perfect couple. They share happy lives with their children and their close friends Craig and Jenny. They're lucky. But beneath the surface, no relationship is simple: can another woman's husband and another man's wife ever just be good friends? Little by little, Carly's question sends her life spiralling out of control, as she begins to doubt everything she thought was true. Who can she trust? The man she has promised to stick by forever, or the best friend she has known for years? And is Carly being entirely honest with either of them? Obsession is a dark, twisting thriller about how quickly our lives can fall apart when we act on our desires. Perfect for fans of B A Paris and Paula Hawkins.

MOJE KNIHOVNY

  Adresa odběru Poplatek Kdy bude zboží připraveno?
Praha 7, V Háji 15 ZDARMA Nelze objednat
Balíkovna a AlzaBoxy 29 Kč Nelze objednat
Zásilkovna výdejní místa a Z-boxy 57 Kč Nelze objednat
PPL výdejní místa 69 Kč Nelze objednat
PPL výdejní místa Slovensko 99 Kč Nelze objednat
  Způsob dopravy Cena dopravy Kdy zboží obdržím?
Česká pošta - Balík na poštu 65 Kč Nelze objednat
Česká pošta - Balík do ruky 69 Kč Nelze objednat
Doručení na adresu 79 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL ČR 99 Kč Nelze objednat
Kurýr PPL SK 169 Kč Nelze objednat
Uvedené ceny jsou včetně DPH
  Způsob platby Cena platby
Na prodejně 9 Kč
Bankovním převodem ZDARMA
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
Dobírka 39 Kč
VISA / Master Card ZDARMA
PLATBA 24 – Česká spořitelna ZDARMA
GE Money Bank ZDARMA
ePlatby pro eKonto - Raiffeisenbank ZDARMA
MojePlatba – Komerční banka ZDARMA
mPenize - mBank ZDARMA
ČSOB ZDARMA
Fio banka ZDARMA
PaySec ZDARMA
Masterpass ZDARMA
Edenred od 29 Kč
Benefity od 29 Kč
Twisto ZDARMA
Hotově na pobočce Zásilkovna 39 Kč
Gallery Beta od 29 Kč
Dobírka 39 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku.
2. Knihy vám dorazí domů bez placení.
3. Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově)